Connecting...

PYTHON PROGRAMÁTOR pre nový IT projekt na globálnej úrovni

Location Bratislava
Sector
Job Type Full-time
Salary 1 500 - 3 000 EUR
Published 2 days ago
Contact Turčeková Veronika
Job Ref 1-10-32867

Job Description

Do švajčiarskej spoločnosti pôsobiacej v oblasti poisťovníctva hľadáme Python programátora, ktorý bude pracovať na novej kritickej aplikácii.

Náplň práce:

  • vývoj a podpora aplikácie v jazyku Python
  • dizajn technických riešení
  • komunikácia s partnermi ohľadom požiadaviek, implementácii na aplikácii
  • možnosť participovať na viacerých projektoch (viacerých aplikáciách a ich vývoji)
  • práca v agilnom tíme

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilú znalosť s programovaním v Pythone
  • komunikatívnu znalosť anglického jazyka

Benefity

  • 13. plat
  • finančné bonusy
  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Vývoj sw a analýza | Podpora | Programátor / vývojář | Web developer | Java | Python | Programmer