Administratívny pracovník

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
1 100 - 1 300 €
Work from home
Work at the workplace only
Published
Reference
2-1-43032
This position is archived.
Job description

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Samostatné kompletné vedenie pracovnoprávnej agendy reštaurácie (všetkých zamestnancov)
  • Spracovanie mesačnej dochádzky zamestnancov a komunikácia s externou firmou na spracovanie miezd
  • Denné, týždenné a mesačné kontroly dochádzkových dát zamestnancov
  • Denný týždenný a mesačný kontrolling finančných dát a tokov reštaurácie vrátane komunikácie s externou účtovnou firmou
  • Samostatné vedenie pokladne reštaurácie
Requirements

POŽIADAVKY:

  • Znalosť pracovného práva
  • Základná orientácia v podvojnom účtovníctve
  • Pokročilá znalosť Windows, Office, práca s PC
  • Orientácia v číslach a číselných súvislostiach
  • Samostatnosť
Benefits

MZDOVÉ PODMIENKY:

  • Nástupná mesačná mzda minimálne 1000€ + príspevok na udržiavanie uniformy 1,10€/hod.
  • Po úspešnom zvládnutí zaškolenia mesačná mzda minimálne 1090€+ príspevok na udržiavanie uniformy 1,10€/hod.

BENEFITY:

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Bonusová schéma v závislosti na dosiahnutom výsledku
  • Pravidelné zvyšovanie mzdy v závislosti na výkone
  • Stravovanie zdarma
  • Zamestnanecká karta s finančnými výhodami v našich reštauráciách a aj u iných externých partnerov na celom Slovensku
  • Motivačné akcie, súťaže (bowling, divadlo, kino, motokáry a iné)
  • Spolufinancovanie Multisport karty zo strany zamestnávateľa
  • Príspevok pri narodení dieťaťa 200€
  • Príspevok pri uzavretí manželstva 100€
  • Platené voľno pri narodení dieťaťa a pri uzavretí manželstva
  • Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.sk/en/job-search