IT Server Administrator (Azure)

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
2 800 €
Published
Reference
1-16-37126-2
This position is archived.
Job description

Pre slovenskú spoločnosť s globálnym pôsobiskom hľadáme do tímu skúseného IT administrátora, ktorý bude zodpovedný primárne za správu Windows serverov, avšak čiastočne aj za správu serverov Linux.

Náplň práce:

  • Správa a údržba serverov Windows a Linux
  • Správa Office 365 a prostredia MS Azure
  • Správa virtuálnych strojov (Microsoft hypervisor)
  • Troubleshooting (HW aj SW)
  • Riešenie problémov so sieťami
  • Poskytovať podporu k produktom spoločnosti Microsoft
Requirements

Požiadavky na kandidáta:

  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii
  • Skúsenosti so správou Windows serverov a znalosť Linux systémov
  • Znalosť MS Azure prostredia a Office 365
Benefits
  • 13. plat
  • vždy 20 stravných lístkov na mesiac
  • Vianočné odmeny (približne vo výške 1 platu)
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť občasnej práce z domu
  • Preplácanie certifikátov a kurzov
  • Prístup k najnovším technológiám
  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Chill out zóna
  • Parkovanie pred budovou alebo zadarmo na ulici
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.sk/en/job-search