SAP Konzultant - Absolventi

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 000 - 1 500 €
Ref. Č.
1-21-35193

Máš vyštudovanú logistiku, hovorí ti niečo systém SAP a máš záujem spolupracovať na zlepšovaní procesov v priemyselných podnikoch? Poď pracovať ako SAP konzultant.

Tvojou náplňou práce bude:

  • komunikovať s klientami - konzultovať ich požiadavky
  • navrhovať riešenia
  • staneš sa odborníkom na systém SAP
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • absolvent VŠ v odvetví logistiky alebo výroby
  • anglický A nemecký jazyk - B2/komunikatívna úroveň
  • základná znalosť logistických prcesov
  • záujem pracovať vo sfére informačných technológií, základný prehľad z tejto oblasti
  • ochota vzdelávať sa v systéme SAP
Benefity
  • možnosť získavať SAP certifikácie
  • home office (1-2x/týž.)
  • parkovanie
  • joga na pracovisku
  • jazykové kurzy