PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 1 800 €
Ref. Č.
3-10-36796

Pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu PROJEKTOVÉHO MANAŽÉRA:

Náplň práce:

  • Plánovanie a koordinácia úloh projektového tímu
  • Komplexné pokrývanie záležitostí súvisiacich s vypracovaním cenových ponúk
  • Zastrešovanie schvaľovania rôznych etáp procesov a výrobku
  • Predstavovanie produktov zákazníkovi
  • Komunikácia so zákaznikom
  • Spolupráca s obchodným, výrobným a oddelením dizajnu
Požiadavky
  • skúsenosť s Fordom ako zákazníkom je PODMIENKOU
  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Zameranie, odbor: elektrotechnické alebo strojnícke
  • Anglický jazyk - aktívne
  • Nemecký jazyk výhodou
  • Prax v automobilovom priemysle min. 3 roky
  • Skúsenosti s vedením projektov
  • Znalosť postupov kvality APQP, FMEA, PPAP ISO TS 16949
  • Technické myslenie nevyhnutné
  • Schopnosť čítať technické výkresy
Benefity
  • Budú prezentované na osobnom pracovnom pohovore