Junior/Medior Full Stack Developer (JS/PHP) - TPP, REMOTE

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 900 - 2 400 €
Ref. Č.
1-16-39004-1

Máš skúsenosť s vývojom v Javascripte a PHP a vieš si predstaviť pracovať pre pobočku zahraničnej banky na Slovensku? Pre nášho klienta hľadáme fullstack programátora, ktorý pomôže zlepšovať interné IT systémy.

Náplň práce:

  • budeš sa podieľať na návrhu, vývoji a aj samotnej implementácii SW a webových riešení
  • budeš participovať na vývoji frontend ale aj backend časti
  • po napísaní kódu bude z tvojej strany potrebné vykonať aj testing
  • po implementovaní systému budeš zodpovedný za jeho údržbu
Požiadavky

Požiadavky:

  • predchadzajúca pracovná skúsenosť ako Javascript programátor (skúsenosť s Vue.js je výhodou)
  • znalosť API, SQL
  • skúsenosť s vývojom backendu
  • pokročilá úroveň anglického jazyka je tiež dôležitá, pretože budeš komunikovať na dennej báze
Benefity

Benefity:

  • Finančný príspevok pri významných životných udalostiach
  • Príspevok do III. piliera
  • Príspevok na životné poistenie
  • Referral bonus
  • Dni dovolenky navyše
  • Možnosť home-office