Data Analyst

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 890 - 3 000 €
Ref. Č.
1-15-34881

Ak sa chceš zameriavať na data a neustále zlepšovanie procesov, máš rád komunikáciu a chceš využívať svoje zameranie na detail, staň sa analytikom v medzinárodnom tíme.

Náplň práce:

  • zber, analýza a validácia dát
  • reporting požiadaviek biznisu
  • návrh nových procesov a inovácií
  • automatizácia manuálnych procesov
  • 40% práca s SQL, 20% reporting a vizualizácie, 40% komunikácia a stakeholders manažment
Požiadavky

Ideálny kandidát si ak máš:

  • pokročilú znalosť SQL (skriptovanie, programovanie)
  • profesionálne skúsenosti MS Excel
  • znalosť reportingových nástrojov (ideálne Tableau/ Quicksight/ PowerBI)
  • komunikuješ v anglickom jazyku na profesionálnej úrovni- B2
Benefity

Benefity:

Spoločnosť ponúka množstvo výhod, ktoré Vám budú predstavené samotnou spoločnosťou.