Hľadáme aktuára pre start-up!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 3 750 €
Ref. Č.
1-3-34648

Máte niekoľkoročné skúsenosti v oblasti aktuárstva – poistnej matematiky? Ak chcete byť súčasťou nového projektu, nasledovná pracovná ponuka by mohla byť vhodná práve pre Vás.

Aktuálne obsadzujeme pozíciu aktuára v rámci životného poistenia pre start-up spoločnosť, ktorá na Slovensku funguje 2 roky pod záštitou veľkej stabilnej spoločnosti. Keďže je to mladá spoločnosť, mnohé procesy sú stále na začiatku a je potrebné ich vymyslieť a nastaviť, práve preto môže byť pozícia veľmi zaujímavá. Menší tím tiež navodzuje atraktívnu rodinnú atmosféru.

Vašou náplňou by bolo nasledovné:

  • Príprava a implementácia modelu IFRS 17 – testovanie modelu, kalkulácie, sledovanie výsledkov
  • Reporting pre ostatné biznis zložky v 18 krajinách sveta
  • Budovanie funkčnosti nového Prophet modelu
Požiadavky

Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

  • Minimálne 3 roky skúseností v aktuárstve týkajúcom sa životného poistenia
  • Dôležitá je znalosť IFRS 17, výhodou je znalosť Solvency II
  • Znalosť aktuárskeho softvéru Prophet
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • Pokročilá znalosť MS Office (Excel)
  • Proaktívna osobnosť
Benefity

Spoločnosť ponúka rôzne benefity, ako napríklad:

  • Flexibilný pracovný čas
  • Onboarding proces vo Viedni
  • Doplnenie vzdelania v aktuárstve
  • Medzinárodnú pracovnú atmosféru

Podrobnosti benefitov poskytne zástupca firmy úspešným uchádzačom na pohovore.