pripája sa...

ZVÁRAČ - DUNAJSKÁ STREDA

Lokalita Dunajská Streda
Platové ohodnotenie 837 - 937 EUR/mes.
Publikované 29 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-30-29831

Ste z DUNAJSKEJ STREDY alebo blízkeho okolia a máte prax so zváraním? Využite príležitosť pracovať ako ZVÁRAČ a pošlite nám svoj životopis.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Čítanie technických výkresov
  • Zváranie pomocou CO2 a pomocou elektródy
  • Elektromontérská práca

2-ZMENNÁ PREVÁDZKA: Ranné a poobedné zmeny (6.00-14.30, 14.30-23.00)

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Certifikát na zváranie s CO2
  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • Zodpovedný prístup

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka nasledovné benefity:
  • Zabezpečená strava formou obedov a večerí
  • Ročné odmeny 2 x ročne
  • Vianočný bonus
  • Mžnosť práce nadčas a nadštandardné príplatky za prácu nadčas počas víkendov a sviatkov
  • Rôzne firemné aktivity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektrotechnika | Strojárstvo | Zvárač | Welder