pripája sa...

ZODPOVEDNÝ FARMACEUT/VEDÚCI LEKÁRNE

Lokalita Košický kraj
Publikované 23 dňami
Kontakt Sedláková Katarína
Ref. Č. 3-14-25048

Ak ste skúsený farmaceut a chcete viesť vlastnú lekáreň a tím zamestnancov, ponúkame vám príležiosť na pozícii ZODPOVEDNÉHO FARMACEUTA.

Vašou náplňou práce bude:

  • Riadi plynulosť prevádzky (aj počas pohotovostných služieb)
  • Zodpovedá za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti
  • Koordinuje a zabezpečuje informačný systém o liekoch a zdravotníckych pomôckach
  • Je zodpovedný za manipuláciu s OPL
  • Zodpovedá za sortiment liekov a zdravotníckych pomôcok (1. skupiny kategorizácie)
  • Organizuje, riadi a kontroluje hospodárenie s liekmi a zdravotníckymi pomôckami
  • Zodpovedá za technický stav lekárne
  • Organizuje a riadi administratívno – ekonomické činnosti pri spracovávaní lekárskych predpisov a lekárskych poukazov
  • Koordinuje a riadi team lekárnikov, rieši ich sociálne otázky, podieľa sa na zvyšovaní ich odbornej úrovne

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňat nasledujúce kritériá:
  • VŠ vzdelanie - Farmaceutická Fakulta / Farmácia
  • Odborná licencia v odbore Lekárenstvo
  • Užívateľská znalosť Windows Office
  • Schopnosť analytického a koncepčného myslenia
  • Schopnosť priamej a otvorenej komunikácie, tímový duch
  • Organizácia práce, time-management

Spoločnosť ponúka nadštandardné platové ohodnotenie systém bonusov a bohatý balík benefitov, ktorý bude predstavený vybraným uchádzačom na osobnom stretnutí.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=farmacia-zdravotnicka-technika

Obchod a marketing | Farmacia | Manažér | Lekárnik | Manažér obchodneho oddelenia | Pharmacologist