pripája sa...

ZÍSKAJ SKÚSENOSTI V OBLASTI ÚČTOVÍCTVA

Lokalita Bratislava
Publikované 12 hodinami
Kontakt Juhász Martin
Ref. Č. 1-11-28475

Vyštudoval si školu ekonomického zamerania a medzi tvoj obľúbený predmet patrilo aj účtovníctvo? My ti teraz ponúkame jedinečnú príležitosť- prax.
Máš navyše vynikajúce organizačné zručnosti a prehľad v oblasti faktúr, platieb a vyznáš sa v Exceli- Ak ste sa v popise našli, pošlite nám svoj životopis ešte dnes!

Tvojou náplňou práce bude:

  • Spracovávanie, kontroling a účtovanie došlých faktúr a platieb
  • Práca v internom systéme a v SAP
  • Proaktívna investigácia v prípade nezrovnalostí
  • Spolupráca s internými oddeleniami spoločnosti
  • Príprava podkladov pre mesačné, kvartálne a ročné uzávierky

Požiadavky

Ideálny kandidát by mal spĺňať nasledujúce požiadavky:
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka (slovom i písmom)
  • SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Predchádzajúca administratívna skúsenosť
  • Orientácia na detail, analytické myslenie a schopnosť pracovať pod stresom
  • Užívateľská úroveň MS Excel

Benefity

  • 13.ty garantovaný plat
  • Poukážka na jazykové kurzy
  • Zdravotná starostlivosť
  • Príspevky na dieťa, výročie vo firme

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Business Support Center | Administratíva | Administratívny pracovník | Spracovania dát | Excel | SAP | Bookkeeper, accountant