pripája sa...

ZDRAVOTNÍCKY ASISTENT/KA, OPATROVATEĽ/KA - HUMENNÉ

Lokalita Humenné
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Brecková Martina
Ref. Č. 3-14-29244

Ponúkame pracovnú príležitosť pre ošetrujúci personál v krásnom, modernom a kvalitne vybavenom TOP zariadení sociálnych služieb v Humennom.

Náplňou práce bude najmä:

  • komplexná starostlivosť o seniorov
  • pomoc pri stravovaní, zabezpečovanie pitného režimu
  • pomoc pri obliekaní a osobná hygiena seniorov

Požiadavky

Podmienkou výkonu činnosti je osvedčenie o absolvovaní Opatrovateľského kurzu, resp.štúdium na SZŠ.
  • trpezlivosť a empatia
  • možnosť pracovať na zmeny
  • komunikačné zručnosti

Benefity

  • zabezpečený dovoz do práce v rámci mesta Humenné
  • množstvo zamestnaneckých benefitov

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=farmacia-zdravotnicka-technika

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Osobná | Male nurse, zoo keeper