pripája sa...

ZAUJÍMAVÁ POZÍCIA NA ODDELENÍ ÚVEROV

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Halamová Dagmara
Ref. Č. 17695

Máte skúsenosti v bankovníctve, vyznáte sa v bankových produktoch a úveroch? Chcete tieto skúsenosti využiť v medzinárodnej spoločnosti a komunikovať pri tom v anglickom jazyku? Ak áno, máme pre Vás pracovnú príležitosť na úverovom oddelení!

Náplň práce:

  • komplexná úverová agenda
  • sledovanie stavu úverov (prečerpanie, rezervácie)
  • správna kalkulácia poplatkov
  • pravidelné reportovanie externým inštitúciám
  • práca s internými bankovými systémami
  • spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti
  • promptné riešenie klientských požiadaviek

Požiadavky

Požiadavky:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • teoretické znalosti v oblasti bankových systémov, úverov
  • komunikatívna znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA
  • prax v bankovníctve je veľkou výhodou (aj počas štúdia)
  • orientácia na čísla, precíznosť
  • pokročilá znalosť MS Office, najmä Excelu

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Bankovníctvo | Špecialista | Bankár | Back office | Úvery |