pripája sa...

Zaujímajú Vás dáta, analýzy a chceli by ste kariéru v HR?

Lokalita Bratislava
Publikované 8 dňami
Kontakt Henčová Daniela
Ref. Č. 1-12-27988

Chceli by ste začať kariéru, alebo sa posunúť ďalej v oblasti HR? Zaujímajú Vás analýzy a práca s dátami? Chceli by ste sa podieľať na otvorení úplne nového oddelenia, nastavovať procesy a cestovať po Európe?

Renomovaná výrobná spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu práve otvára nové oddelenie, ktoré bude podporovať všetky oddelenia HR z pobočiek po celej Európe. Spoločnosť hľadá zamestnancov do nového tímu (na začiatku 3 ľudia), ktorí by spracovávali dáta o všetkých zamestnancoch spoločnosti, robili analýzy a pripravovali reporty.

Pracovná náplň bude zahŕňať aj cestovanie (20-30% pracovného času) po ostatných pobočkách v rámci Európy, za účelom spolupráce a prípadnej diskusie na zlepšenie pracovných postupov.

Vaša pracovná náplň bude zahŕňať:

  • budete spracovávať dáta o zamestnancoch (úroveň seniority, platovú úroveň, kde zamestnanec pracuje, atď.)
  • starostlivosť o kompletný „life cycle“ manažment (od nástupu zamestnanca, zaškolenie, starostlivosť, až po jeho prípadný odchod)
  • v počiatočnej fáze sa budete podieľať na spustení nového oddelenia, príp. nastavení interných postupov a procesov
  • budete robiť interné audity v databáze, pripravovať analýzy pre rôzne projekty a pripravovať reporty pre manažment (vedenie sídli v Nemecku)

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou (komunikácia na dennej báze)
  • pokročila úroveň ovládania programu Excel- kontingenčné tabuľky, vlookup, atď.
  • ochota cestovať
  • skúsenosti v oblasti HR výhodou
  • znalosť nemeckého, talianskeho, španielskeho alebo maďarského jazyka výhodou
  • samostatnosť, komunikatívnosť a analytické myslenie

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme. Medzi ďalšie benefity patria 13 plat., flexibilný pracovný čas, ktorý si viete prispôsobiť podľa svojich potrieb, jazykové kurzy na zlepšenie Vašej angličtiny a mnoho ďalších.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=hr-administrativa-a-pravo

HR a kancelářské služby | HR | Špecialista | Junior | Vzdelávanie a rozvoj | Senior | HR Specialist