ZAUJÍMA VÁS OBLASŤ ÚČTOVNÍCTVA A HOVORÍTE PO ANGLICKY? MÁME PRE VÁS POZÍCIU!

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 850 - 1 000 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kubicskóová Petra
Ref. Č. 18956

Pre medzinárodné biznis centrum sídliace v Bratislave hľadáme kandidátov do rozrastajúceho sa tímu junior účtovníkov. Ak máte ekonomické vzdelanie, komunikatívny anglický jazyk a chcete svoje poznatky uplatniť v praxi, toto je príležitosť pre Vás.

Náplň práce:

  • účtovanie prijatých faktúr
  • kontrolovanie finančnej dokumentácie
  • práca v SAP
  • komunikácia so zahraničím
  • účasť na closingových aktivitách
  • podpora iných oddelení

Požiadavky

Zašlite nám životopis ešte dnes ak máte:
  • SŠ/VŠ ekonomického smeru
  • komunikatívnu angličtinu
  • skúsenosti na obdobnej pozícii sú výhodou, nie podmienkou
  • záujem o oblasť účtovníctva
  • tímového ducha

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Business Support Center | Administratíva | Finance | Administratívny pracovník | Špecialista | Fakturant |