pripája sa...

Zaujíma ťa HR a recruitment? Tak poď do toho!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 500 EUR
Publikované 3 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-31500

Máš už aspoň ročnú skúsenosť v oblasti ľudských zdrojov? Ak si pracoval/a ako recruiter, sourcer alebo v inej oblasti HR, máme pre teba zaujímavú pozíciu v oblasti náboru u nášho klienta. Nastarosti budeš mať zhruba 20 pridelených pozícii z oblasti biznisu, financií alebo rôznych technických špecializácií.

Tvojou pracovnou náplňou budú tieto zaujímavé oblasti:

  • aktívne vyhľadávanie zamestnancov pre obsadzované pozície
  • komunikácia s manažérmi jednotlivých oddelení, pre ktoré budeš obsadzovať pozície
  • celý proces manažovania inzercie
  • pohovorovanie kandidátov "face to face"
  • účasť na projektoch
  • prehodnocovanie aktuálnej situácie na trhu práce
  • implementácia nových systémov a zlepšovanie procesov

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • máš minimálne ročnú skúsenosť v oblasti HR (napríklad recruitment, talent sourcing)
  • znalosť ANGLICKÉHO jazyka na úrovni C1
  • máš ukončené vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
  • vieš sa orientovať v oblasti zákonníka práce
  • máš chuť pracovať v medzinárodnom prostredí
  • chceš sa vzdelávať a učiť nové veci

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky neváhaj a pošli svoj životopis v anglickom jazyku.

Táto medzinárodná spoločnosť ponúka škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú od prezentované na osobnom stretnutí.

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | Zákaznícky servis | HR | Špecialista | Administratívny pracovník | Referent | Obchodný zástupca | Recruiter | Agentúra | Poradenstvo | Junior | Nábor | Talent management | Recruiter