Zástupca vedúceho pokladne

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 430 €
Ref. Č.
1-30-34142

Láka ťa svet módy a rád tráviš čas v nákupných centrách. Práca s pokladňou ti nie je cudzia? Potom poď pracovať ako Zástupca vedúceho pokladne do rodinnej módnej spoločnosti, ktorá sa nachádza priamo v Bratislave.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Práca na pokladni – starostlivosť o chod celej pokladne
  • Práca s peniazmi, blokovanie
  • Pravidelná komunikácia so zamestnancami ale aj s materskou spoločnosťou
  • Spolupráca so zamestnancami, s účtovníkmi či mzdovým oddelením
  • Spracovávanie dennej uzávierky na pokladni
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • Anglický jazyk – B1 – PODMIENKA
  • Skúsenosť s prácou na pokladni
  • Flexibilita – práca na zmeny
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Nadšenie pre módu je vítané
Benefity

Spoločnosť ponúka mnoho zaujímavých benefitov:

  • dynamické pracovné prostredie a skvelý, priateľský kolektív
  • zamestnanecká zľava v obchodoch až do výšky 50%
  • príspevok do 3. piliera
  • zvýšenie mzdy po 3. mesiacoch
  • stravné lístky