Zásobovač liniek- Doprava zabezpečená

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 250 €
Ref. Č.
2-21-41240-6

Práca v automobilovom priemysle vo výrobe svetlometov na pozícií zásobovača liniek

Náplň práce:

  • Zásobovať výrobné linky materiálom v požadovanom čase a množstve podľa pracovných inštrukcií.
  • Dokladať material z centrálneho skladu na výrobné linky, dodržiavať zásadu FIFO.
  • Objednať material a zabezpečiť jeho príjem vo výrobnom systéme.
  • Zaskladniť objednaný materiál na určenú pozíciu na výrobnej linke.
  • Starostlivosť za obalový materiál.
  • Odviesť zablokované diely do blokačných skladov.
  • Viesť zodpovedajúcu pracovnú dokumentáciu.
  • Udržiavať čistotu a poriadok vo vzerených skladových priestoroch, dodržiavať požiadavky bezpečnosti a požiarnej ochrany pri práci.
  • Ďalšie činnosti na základe pokynu nadriadeného.
Požiadavky

Požiadavky :

  • Práca je vhodná pre každého všetko potrebné sa naučíte v rámci zaúčania,
  • Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke,
  • Zdravotná spôsobilosť na výkon práce v noci,
  • Základná počítačová gramotnosť,
  • Technické myslenie,
  • Manuálna zručnosť,

Doprava je zabezpečená z viacerých smerov:

Nitra Mlyny – Nitra Chrenovský cintorín – Nitrianske Hrnčiarovce – Dražovce – Čakajovce – Jelšovce – Výčapy Opatovce – Koniarovce – Hrušovany – Preseľany – Belince – Kamanová – Mýtna nová Ves – Ludanice - Chrabrany

Benefity

Benefity a mzdové podmienky :

  • mzdové podmienky 1200€ - 1250€/brutto,

ZÁSOBOVAČ: nástupný plat 960€+ 15% mesačný variabilný bonus, po 6. odpracovaných mesiacoch navýšenie mzdy na 990€ + 15% mesačný variabilný bonus

  • odmena za jeden víkendový nadčas 50-100€,
  • vianočná a dovolenková prémia – spolu až 1300€,
  • zákonné príplatky za prácu cez víkend,
  • strava v závodnej jedálni priamo na výrobnej hale,
  • firemná doprava z okolia zabezpečená,

VIAC INFO VÁM POSKYTNEME NA TEL.Č. : 0911 037 765