pripája sa...

ZÁMOČNÍK – OBSLUHA PRÍPRAVOVNE

Lokalita Trnava
Publikované 11 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-21-28721

Ponúkame Vám príležitosť pracovať na pozícii ZMENOVÝ ZÁMOČNÍK.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zastupovanie obsluhy liniek i na iných pracoviskách
  • Odstraňovanie zistených porúch na strojnom zariadení
  • Vykonávanie výmeny ND v spolupráci s údržbou alebo samostatne

Pracovná doba: RANNÉ a NOČNÉ zmeny (2 dni ranná zmena, 2 dni nočná zmena, 2 dni voľno) RANNÉ ZMENY od 6:00 do 14:45 NOČNÉ ZMENY od 18:00 do 2:45

Zaškolenie je zabezpečené.

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ vzdelanie v technickom odbore
  • Zváračský preukaz je veľkou výhodou
  • Zodpovedný prístup

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý benefit:
  • Plne hradené stravné lístky

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Výroba a prevádzka | Výroba | Technik | Opravár | Locksmith