pripája sa...

ZÁKAZNÍCKY SERVIS S NEMECKÝM JAZYKOM

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 500 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-26-27773

Máte tímového ducha a radi poskytujete zákaznícky servis? Máte príležitosť pracovať v známej medzinárodnej spoločnosti v príjemnom prostredí.

Vašou náplňou práce bude:

  • Spracovanie objednávok zo zahraničia
  • Veľmi úzka spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti
  • Denná komunikácia v nemeckom a anglickom jazyku
  • Komunikácia s klientom
  • Práca s interným systémom SAP

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Nemecký a Anglický jazyk aktívne slovom i písmom
  • Prozákaznícky prístup
  • Komunikatívnosť
  • Tímový duch

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavú príležitosť a pekný balíček zamestnaneckých benefitov:
  • 13. plat
  • Príspevok na dochádzanie
  • Možnosť relokačného bonusu
  • Dovolenka nad rámec zákona po prvom odpracovanom roku
  • Rôzne kultúrne a športové aktivity
  • Možnosť kariérneho rastu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Zákaznícky servis | Administratíva | Administratívny pracovník | Administration