ZÁKAZNÍCKA PODPORA S VYUŽITÍM NEMECKÉHO A ANGLICKÉHO JAKZYKA

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Sopková Terézia
Ref. Č. 22236

Staň sa súčasťou týmu v medzinárodnej spoločnosti, kde budeš každodenne uplatňovať svoje znalosti nemeckého a anglického jazyka. Hľadáme komunikatívnych kandidátov, ktorí chcú pracovať v oblasti podpory zákazníkov. Ak ťa táto ponuka oslovila, pošli nám svoj životopis!

Náplň práce:

  • Podpora klientov pri riešení operatívnych situácií
  • Komunikácia prostredníctvom mailu alebo telefonicky s klientmi a zároveň aj interne v spoločnosti
  • Zaznamenávanie kontaktov a komunikácie s klientom v internej databáze
  • Spoluúčasť na vytváraní a udržiavaní pozitívneho obrazu spoločnosti

Požiadavky

Požiadavky na kandidátov:
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Veľmi dobrá znalosť anglického a nemeckého jazyka
  • Komunikatívnosť
  • Proaktívny prístup
  • Orientácia na zákazníka

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Zákaznícky servis | Operátor | Administration