Zákaznícka podpora s poľským a maďarským/ francúzskym/ nemeckým jazykom

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 400 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Grafton Jobs
Ref. Č. 1-26-33421

Hľadáme proklientsky orientovaných a dynamických kandidátov, ktorí by podporovali poľský a nemecký alebo maďarský alebo francúzsky trh (podľa znalosti druhého cudzieho jazyka) a ktorých napĺňa komunikácia so zákazníkmi.

Na tejto pozícii by Vašou náplňou práce bolo:

  • priama telefonická aj emailová komunikácia so zákazníkom- pomoc ohľadne požiadaviek, ktoré môžu mať
  • komunikácia s dodávateľom ohľadne objedávok- aktuálny stav, prípadne meškanie alebo zmena

Pozícia je vhodá aj pre ľudí so zdravotným postihnutím (ZŤP), ktorí môžu vykonávať prácu na plný úväzok.

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Znalosť poľského a nemeckého alebo maďarského alebo francúzskeho jazyka na úrovni minimálne C1, prípadne na úrovni materinského jazyka
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B1- schopnosť komunikovať a porozumieť hovorenému slovu aj textu
  • Predošlá skúsenosť z oblasti zákazníckej podpory je výhodou, ale nie podmienkou

Spoločnosť ponúka viacero finančných aj nefinančných benefitov ako napríklad extra dni dovolenky, flexibilný pracovný čas, príspevok na jazykové kurzy, príspevok na dôchodok, zľavy na produkty a servisy spoločnosti a mnoho iného.

Business Support Center | Zákaznícky servis | Administratíva | Administratívny pracovník | Referent | Špecialista | Vymáhač pohľadávok | Operátor | Obchodný zástupca | Pracovník technickej podpory | Telefonický predajca | Aktívny | Call centre | Junior | Pasívny | Senior | Customer support