Zákaznícka podpora

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 1 400 €
Ref. Č.
1-1-41272-3

Ak komunikujete plynulo po nemecky je tu pre Vás pracovná príležitosť na pozícii zákazníckej podpory, kde sa budete môcť rozvíjať nielen po profesnej, ale aj osobnej stránke. Pozícia je vhodná pre absolventov, rovnako ako aj pre skúsenejších kandidátov.

Pravidelne budete komunikovať so zákazníkmi či klientmi, vytvárať objednávky a starať sa o spokojnosť zákazníka. Keďže budú zákazníci zo zahraničia, je potrebná Vaša znalosť jedného z vyššie uvedených cudzích jazykov.

Akú náplň práce môžete očakávať?

  • Pravidelný kontakt so zákazníkmi
  • Spracovanie objednávok a zabezpečenie včasného dodania zákazníkovi
  • Nahadzovanie príslušných dát do systému a ich aktualizácia
  • Pravidelná spolupráca s inými oddeleniami - sales, key account management
Požiadavky

Spĺňate požiadavky, ktoré sú nižšie? Ak áno, určite nám pošlite svoj životopis!

  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2 a znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2
  • Pozícia je vhodná pre ABSOLVENTA, ideálne ak máte skúsenosť v administratíve z brigády alebo part-time
  • Základná znalosť MS Excel
  • Proaktívna osobnosť, schopnosť rýchlo sa zorientovať v procesoch a zameranie na detail

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity ako 13sty plat, bonus za osobný výkon, refferal bonus, príspevok na poistenie a mnoho ďalšieho.