pripája sa...

Xamarin Developer_Viedeň

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 55 000 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Juraj Tuček
Ref. Č. 1-10-30734

Príležitosť vo Viedni pre skúseného web developera, ktorého baví mobile!

Náplň práce:

  • vývoj mobilných aplikácií v Xamarine
  • návrh riešenia a jeho implementácia
  • spolupráca v agilnom tíme
  • podieľanie sa na medzinárodných projektoch
  • onsite práce vo Viedni

Požiadavky

  • aspoň 3 roky skúseností ako .NET developer
  • profesionálna skúsenosť s programovaním v Xamarine
  • aktívna angličtina

Benefity

  • Finančné bonusy
  • Jazykové kurzy (internetové alebo externé a to 2/3 z ceny kurzu max 330 eur/rok)
  • Firemná knižnica
  • Referral program, Suggestion program
  • Team building, Team eventy, Vianočná párty

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | .NET | Programmer