pripája sa...

.NET Developer (WPF aplikácie)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 3 000 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Juraj Tuček
Ref. Č. 1-10-30640

Hľadám C#/.NET developera, ktorý bude pracovať na projekte monitorovaciích systémov v oblasti automotive a vizualizáciou dát z výrobných procesov. Pozícia je v IT centre technologickej spoločnosti.

Náplň práce:

  • Architektúra, dizajn a a vývoj aplikácií v C# a WPF
  • Vývoj softwaru ktorý bude komunikovať a kontrolovať meracie prístroje
  • Riešenie problemov, debugging, kódovanie unit testov , unit reviews
  • Vylepšovanie tímových kodovacích manuálov

Požiadavky

  • minimalne 2 ročná profesionálna skúsenosť C# / .NET vývojom
  • anglický jazyk na úrovni B2 (písmom aj slovom)

Výhodou je skúsenosť s:
  • vývojom WPF aplikácií
  • embedded vývojom
  • vizualizáciou dát

Benefity

  • finančný príspevok na vzdelávanie podľa vlastného výberu
  • príspevok na aktivity mimo pracovného času podľa vlastného uváženia
  • flexibilný pracovný čas
  • homeoffice 1 deň v týždni
  • extra deň dovolenky navyše

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | .NET | C# | WPF | Programmer