pripája sa...

WINDOWS SERVER SPECIALIST (SCCM & SCOM)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 2 500 EUR
Publikované 13 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-30289

Popis Práce

Baví Vás svet IT a Windows prostredie?
Ak áno, ponúkame novú pracovnú pozíciu ako WINDOWS SERVER SPECIALIST.

Čo bude Vašou náplňou práce?

  • operácia, podpora a rozvoj Windows serverov, Cloud služieb a Infraštruktúra, technická architektúra
  • využívanie SCCM - na deployovanie a správu SW na serveroch
  • podpora globálnych služieb a spolupráca s inými tímami v oblasti technológií ako sú AD, Citrix, SQL, Systems Centre (SCCM & SCOM), VMware, Windows Infrastructure a Cloud Services
  • poskytovanie servisu a podpory - zúčastňovanie sa globálnych projektov
  • vyvíjanie a navrhovanie IT riešení v prostredí Cloud Services so zameraním na Microsoft Azure
  • technický SLA/OLA manažment, bezpečnostná kontrola externých poskytovateľov služieb
  • vytvorenie E2E infraštruktúry & E2E Process Monitoring

Požiadavky

  • profesionálne skúsenosti s administráciou Windows Serverov (aspoň 3 roky)
  • skúsenosti so System Center (SCCM alebo SCOM)
  • anglický jazyk min.(B2), slovom aj písmom
  • skúsenosť s MS Azure Cloud veľkou výhodou

Benefity

  • 13. plat
  • finančné benefity (môžu byť až do výšky 14. a 15. platu)
  • sick days
  • chillout zóna
  • možnosť kariérneho rastu
  • zmluva na dobu neurčitú

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Podpora | Windows | VMware | Citrix | Azure | IT Consultant