VŽDY ŤA LÁKAL SVET HR? VYUŽI PRÍLEŽITOSŤ UPLATNIŤ SA V TEJTO OBLASTI!

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Daniela Šantavá
Ref. Č. 24057

Hľadáme kandidátov s motiváciou začať pracovať v oblasti HR. Stanete sa súčasťou tímu, ktorý podporuje zamestnancov po celom svete a budete pre nich kontaktným bodom pri riešení požiadaviek. Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť s medzinárodným pôsobením, ktorá okrem komplexného zaškolenia ponúka aj výhodné benefity.

Aká bude náplň práce:

  • Denná komunikácia v anglickom jazyku – email, telefón
  • Podpora pre zamestnancov ostatných oddelení zo zahraničia
  • Spracovanie požiadaviek týkajúcich sa HR: nastavenie prístupov, zaznamenávanie zmien v organizačnej štruktúre, spracovanie údajov o dovolenkách, benefitoch
  • Administratívna podpora pri dochádzkach a príprave zmlúv

Požiadavky

Ideálny kandidát spĺňa tieto požiadavky:
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • Skúsenosť v administratíve, v oblasti starostlivosti o zákazníka
  • Pokročilá znalosť Excelu, prípadne iných systémov
  • Motivácia pre oblasť HR

Benefity

Benefity:
  • Ročný bonus
  • Tréningy a školenia
  • Plne hradené stravné lístky
  • Dni dovolenky navyše
  • 100% preplatená PN
  • Flexibilný pracovný čas

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | HR | Kancelářské služby | Špecialista | Asistent / asistentka | HR Generalist