Vývojár mobilných aplikácií (Android & iOS) - TPP/freelance & remote

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 300 - 3 300 €
Ref. Č.
1-16-40651-6

Pre slovenský SW house pôsobiaci vo Fin-tech sfére, hľadáme programátora so záujmom o moderné technológie, ktorý bude pracovať na vývoji mobilných aplikácií.

Náplň práce:

  • Vývoj softvérového riešenia pre spoločnosť
  • Implementácia riešenia pre iOS a Android na základe analýzy
  • Práca so základou dokumentáciou a zároveň aj jej tvorba a úprava
  • Publishovanie aplikácií v Google Play Store a Apple App Store
Požiadavky
  • Skúsenosti s vývojom mobilných aplikácií pre iOS a Android
  • Skúsenosti s Git version control systémom
  • Skúsenosti so softvérovou analýzou a vývojom technickej dokumentácie
  • Angličtina na úrovni min. B1- schopnosť čítať a písať technickú dokumentáciu
Benefity
  • 13. plat
  • stravne listky: 68€ na mesiac
  • Flexibilný pracovný čas
  • Preplácanie certifikátov a kurzov
  • Prístup k najnovším technológiám
  • Zmluva na dobu neurčitú