pripája sa...

MOBILE DEVELOPER

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované asi mesiacom
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 22971

Baví ťa programovať, zaujímaš sa o tvorbu mobilných aplikácií, končíš školu a hľadáš stabilné miesto v zaujímavej spoločnosti? Čítaj ďalej!

Pre významnú slovenskú spoločnosť hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu vývojára mobilných aplikácií.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • podieľanie sa na tvorbe mobilných aplikácií na platforme Android a iOS
  • vývoj riešení pre ochranu mobilných zariadení
  • starostlivosť o už existujúce mobilné aplikácie
  • práca na úspešných projektoch a inovatívnych riešeniach
  • budeš pracovať s technológiami ako sú IntelliJ IDEA, XCode, Jenkins, Git, Gerrit alebo Jira

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal spĺňať tieto požiadavky:
  • znalosť niektorého z programovacích jazykov Java, Objective C, Swift alebo C++
  • záujem pracovať na vývoji mobilných aplikácií.
  • vzdelanie z IT oblasti

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Android | Java | Mobile | IOS | Developer