pripája sa...

VÝROBNÝ PRACOVNÍK, TESTER - PRÁCA NA 1 ZMENU

Lokalita Trenčín
Platové ohodnotenie 650 - 900 EUR
Publikované 16 dňami
Kontakt Ondrejcová Marta
Ref. Č. 5-21-30624

Popis Práce

Pracuješ vo výrobe?
Si držiteľom vyhlášky § 21?
Nechceš pracovať na zmeny?

Máme pre teba ponuku!
Hľadáme pracovníka do výroby s nasledovnou pracovnou náplňou:

  • Montáž, testovanie, finalizácia a balenie elektronických systémov
  • Inštalácia hotových výrobkov alebo podskupín do rozvádzačových skrín
  • Vykonáva výrobné operácie v požadovaných časoch a termínoch

Požiadavky

  • Držiteľ platnej licencie odbornej spôsobilosti podľa § 21 vyhlášky č. 508/2009
  • Držiteľ preukazu na vedenie VZV - výhodou
  • Začiatočnícka znalosť anglického jazyka - výhodou
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Manuálne zručný

Benefity

13. plat

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Elektrotechnika | Výroba | Technik | Robotník | Operátor | Test | Montáž | Tester