pripája sa...

Manazer vyroby

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 2 200 - 2 500 EUR
Publikované 2 dňami
Kontakt Šimúnová Eva
Ref. Č. 2-30-31477

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti vo Vrábľoch na pozícii Výrobný manažér

Vašou náplňou práce bude:

  • Organizovanie a riadenie činnosti pracovníkov vo výrobe, ich hodnotenie a motivácia
  • Priame vedenie supervízora výroby a inžiniera údržby
  • Zabezpečenie plynulosti a bezporuchovosti výroby a plnenie výrobného plánu, sledovanie KPI´s
  • Analýza výrobného procesu a spolupodieľanie sa na zlepšovacom procese
  • Zabezpečenie produktivity a efektivity výrobného procesu
  • Spolupodieľanie sa na investičných projektoch
  • Identifikácia, hodnotenie a riadenie rizík a možností

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce podmienky:
  • VŠ vzdelanie technického smeru
  • Relevantné skúsenosti vo výrobnej spoločnosti
  • Min. 5 rokov skúseností na obdobnej pozícii
  • Plynulá znalosť anglického jazyka
  • Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
  • Silné logické a analytické schopnosti, orientácia na výsledky
  • Znalosť v používaní MS Office a ERP systémov
  • Ochota cestovať v rámci EU

Benefity

  • služobné auto

Engineering | Elektrotechnika | Strojárstvo | Top manažér | Manažér | CNC | Associate producer