Vyhovuje Vám práca poobede? Chcete sa konečne vyspať a účtovanie Vás baví?

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Halásová Jana
Ref. Č. 22003

Baví vás účtovať a chceli by ste sa ďalej rozvíjať v tejto oblasti? Viete plynulo po anglicky a vyhovuje Vám práca v neskorších hodinách? Ponúkame Vám príležitosť byť súčasťou vznikajúceho nového oddelenia a nájsť si nerutinnú prácu.

Náplň práce:

  • Mesačný reporting manažmentu
  • Uzávierkové operácie
  • Výpočet akruálov, deferálov
  • Príprava podkladov pre P&L a BS
  • Odsúhlasovanie účtov hlavnej knihy
  • Manuálne vstupy pri mesačných závierkach
  • Príprava podkladov pre interných a externých audítorov
  • Ad hoc činnosti

Požiadavky

Pošlite nám životopis, ak máte:
  • Skúsenosti z oblasti komplexného, alebo čiastkového účtovníctva (min 2 roky)
  • Stredná, alebo vysoká škola ekonomického zamerania
  • Skúsenosti so SAP/Oracle výhodou
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (celý pohovor môže byť v AJ)
  • Chuť neustále rásť a posúvať sa ďalej
  • Práca v tíme pre vás nie je problém

Spoločnosť Vám ponúka 13. garantovaný plat, flexibilný pracovný čas, preplácané nadčasy a posunutý pracovný čas, priestor pre kariérny rast, plne hradené stravné lístky, príspevok na jazykové kurzy a množstvo iného.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Audit | Kontroling | Účtovník | Audítor | Kontrolór |