pripája sa...

HĽADÁ SA VODIČ VZV!

Lokalita Nitriansky kraj
Platové ohodnotenie 570 - 850 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Paulovičová Katarína
Ref. Č. 2-21-30892

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výroboz stavebných konštrukčných dielcov, konštrukcií stien, stropov, stĺpov a schodísk - betonové prefabrikáty.

Vašou náplňou práce bude:

  • zaskladňovanie, vyskladňovanie materiálu a hotových výrobkov
  • príprava materiálu do výroby
  • práca s VZV
  • udržiavanie čistoty na pracovisku

Práca sa vykonáva v trojzmennej prevádzke/ 8 hodinové zmeny!

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • predchádzaujúca skúsenosť s VZV nutná!
  • zodpovedný prístup k práci

  • osobné ohodnotenie za odpracovane hodiny v mesiaci až do výšky 80€
  • dochádzkový bonus
  • prémie pridelované v rozsahu 10 - 30% zo základnej mzdy podľa výkonu

Viac informácii radi poskytneme na tč 0910 744 004.

Stavebníctvo | Výroba a prevádzka | Logistika | Vodič | Zásobovač | Fork lift truck driver