pripája sa...

Vodič s VZV- zatiaľ na 1 zmenu

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 700 - 980 EUR
Publikované 2 dňami
Kontakt Krajčovičová Diana
Ref. Č. 2-21-32910

Významná nemecká spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive - výroba výfukových systémov robotickým zváraním pre JLR Nitra.

Vašou náplňou práce bude:

  • výkladka a uskladňovanie výrobného materiálu
  • príprava hotových výrobkov na expedíciu - sequencing, používanie skenerov
  • nákladka paliet s hotovými výrobkami na kamión
  • výkladka zákazníckeho balenia
  • zásobovanie výroby materiálom, práca s VZV

Požiadavky

  • prax na obdobnej pozícii 1r výhodou
  • platné oprávnenie na riadenie VZV
  • zodpovedný prístup k práci
  • ochota prejsť v blízkej dobe na dve zmeny

Benefity

  • navýšenie mzdy po skúšobnej dobe, základná mzda 800€
  • dochádzkový + výkonnostný bonus
  • menšia firma, príjemné pracovné prostredie
  • 13. plat
  • príspevok na dopravu
  • práca priamo do interného stavu spoločnosti

V prípade záujmu o viac informácií nám kľudne zavolajte na tč 0910 744 004.

Výroba a prevádzka | Výroba | Pomocné práce | Remeselné práce | Operátor | Montáž | Production Operator