Máš vodičský preukaz typu "C" a prax s hydraul. rukou? Tak hľadáme práve Teba!

Lokalita Nitra
Publikované asi mesiacom
Kontakt Neužilová Zuzana
Ref. Č. 2-21-28105

Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti.

Pracovná náplň pozície :

  • Riadenie nákladného vozidla s hydraulickou rukou
  • Zodpovednosť za bezproblémovú dopravu tovaru k zákazníkom a ich zloženie na mieste určenia
  • Manipulačné činnosti v sklade pomocou mostového žeriavu
  • Expedícia tovaru
  • Zodpovednosť za správne uloženie tovaru
  • Zodpovednosť za správnosť dokladov k jednotlivým expedíciam
  • Zodpovednosť za príjem dovezeného (príp. reklamovaného) tovaru vrátane jeho technickej kontroly, obstaranie zápisu o vrátení príp. poškodenia tovaru
  • Zodpovednosť za správne a presné vedenie evidencie v sieti SAP
  • Kontrola úplnosti zákaziek podľa sprievodného dokladu
  • Práca v SAP súvisiaca s činnosťou a fungovaním skladu

Požiadavky

Požadované znalosti a zručnosti :
  • SOU vzdelanie, smer nie je rozhodujúci, preferujeme prax na obdobnej pozícii
  • Prax v obore (sklo) výhodou
  • Vodičský preukaz typu „C“, práca s hydraulickou rukou výhodou
  • Príjemné osobné vystupovanie pri kontakte so zákazníkmi
  • Organizačné a komunikačné zručnosti, ochota učiť sa novým veciam
  • Schopnosť úzkej tímovej spolupráce v menšom kolektíve, odolnosť proti stresu, flexibilita

Benefity

  • Zázemie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • Nástupný plat dohodou
  • Príspevok na stravovanie
  • Príspevok na životné a dôchodkové poistenie
  • práca na 1 zmenu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Výroba a prevádzka | Logistika | Vodič | Zásobovač | Driver