pripája sa...

Accountant - Fixed Assets

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Zaťko Martin
Ref. Č. 22314

Baví Vás práca s číslami a chceli by ste sa ďalej rozvíjať v rámci financií a účtovníctva? Možno práve na Vás čaká náš klient s pozíciou účtovníka dlhodobého majetku.

Vaśou náplňou práce bude:

  • úćtovanie dlhodobého majetku a odpisov pre pridelené krajiny na základe US GAAP
  • zaraďovanie a vyraďovanie dlhodobého majetku
  • Spolupráca na mesačných, kvartálnych a ročných uzávierkách
  • príprava podkladov pre interný a externý audit
  • Ad Hoc úlohy
  • reporting podkladov pre manažment

Požiadavky

Hľadáme kandidátov, ktorý spĺňajú:
  • 2 roky predošlej pracovnej skúsenosti na účtovnej pozícii
  • pokročilá znalosť anglického jazyka
  • skúsenosť so SAP a Hyperion je veľkou výhodou
  • orientácia na detail

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • financne bonusy
  • možnosť kariérneho rastu a tréningových aktivít
  • jazykové kurzy
  • medzinárodné prostredie
  • príspevky rôzneho druhu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Audit | Účtovník | Audítor | Bookkeeper, accountant