pripája sa...

MÁŠ UŽ SKÚSENOSTI S ÚČTOVANÍM, ALE HĽADÁŠ ZMENU?

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 950 - 1 200 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 23584

Máš vzťah k účtovníctvu a rád by si sa v tejto oblasti posúval vpred? Ponúkame uplatnenie pre ambicióznych junior účtovníkov v stabilnej spoločnosti, na pozícií, kde nie len využiješ svoje aktuálne poznatky, ale naučíš sa aj novým veciam, ktoré budeš môcť využiť pre svoj kariérny rast.

Čo bude náplňou práce:

  • Účtovanie v internom systéme (AP, AR, vnútropodnikové účtovníctvo)
  • Komunikácia s klientami spoločnosti
  • Práca s finančnými dokumentami a práca v systéme SAP
  • Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Operatívne riešenie úloh
  • Účasť na uzávierkových aktivitách

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať minimálne nasledujúce požiadavky:
  • Pracovnú skúsenosť v účtovníctve minimálne pol roka
  • Komunikatívnu znalosť anglického jazyka (pre účely internej a externej komunikácie)
  • Ukončené Ekonomické vzdelanie (SŠ alebo VŠ) - nie je podmienkou ak máš predchádzajúcu skúsenosť s účtovníctvom
  • Skúsenosť s prácou v Exceli alebo SAP-e je veľkou výhodou
  • Chuť pracovať s číslami, rozvíjať sa a orientácia na detail

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na lukas.takac@grafton.sk

Benefity

  • Práca v medzinárodnej spoločnosti
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Možnosti profesionálneho rastu
  • Odborné a jazykové vzdelávanie
  • Zaujímavý sociálny program
  • 13. plat

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Účtovníctvo | Administratívny pracovník | Špecialista | Účtovník | Bookkeeper, accountant