pripája sa...

MÁŠ UŽ SKÚSENOSTI S ÚČTOVANÍM, ALE HĽADÁŠ ZMENU?

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 950 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 3 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 23584

Máš vzťah k účtovníctvu a rád by si sa v tejto oblasti posúval vpred? Ponúkame uplatnenie pre ambicióznych junior účtovníkov v stabilnej spoločnosti, ktorí sa chcú stať súčasťou úspešného tímu.

Čo bude náplňou práce:

  • účtovanie v internom systéme
  • komunikácia s klientmi spoločnosti
  • práca s finančnými dokumentami
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • operatívne riešenie úloh
  • účasť na uzávierkových aktivitách

Požiadavky

Pošli nám CV, ak máš:
  • pracovnú skúsenosť v účtovníctve min. pol roka
  • komunikatívnu znalosť anglického jazyka (znalosť ruského, francúzskeho, nemeckého, španielskeho alebo iného svetového jazyka výhodou)
  • ekonomické vzdelanie
  • chuť pracovať s číslami

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Účtovníctvo | Administratívny pracovník | Špecialista | Účtovník | Bookkeeper, accountant