VIEŠ PO TALIANSKY A SI INVESTIGATÍVNY TYP? POZÍCIA PRÁVE PRE TEBA!

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 950 - 1 200 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 22732

Práve sa Vám otvára jedinečná príležitosť začať svoju kariéru a stať sa súčasťou nového tímu vo finančnej spoločnosti zastúpenej na celom svete. Ak ste komunikatívny, detailne orientovaný, investigatívny typ a máte pokročilú znalosť ANGLICKÉHO a TALIANSKÉHO jazyka, máme pozíciu práve pre Vás.

Náplň práce:

  • Zbieranie dát a informácií o nových obchodných partneroch spoločnosti
  • Práca s internými databázami a externými portálmi
  • Vypracovanie posudku
  • Podpora kolegom v zahraničí (telefonicky a mailovo)
  • Komunikácia v talianskom a anglickom jazyku
  • Administratívna podpora tímu

Požiadavky

Požiadavky:
  • Vzdelanie SŠ alebo VŠ
  • Pokročilá úroveň TALIANSKÉHO a ANGLICKÉHO jazyka
  • Predchádzajúca skúsenosť v administratíve je podmienkou
  • Orientácia na detail
  • Analytické zručnosti
  • Užívateľ MS Office

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Administratívny pracovník | Špecialista | Reportovanie | Spracovania dát | Administration