MÁŠ EKONOMICKÉ VZDELANIE A VIEŠ NJ A AJ? ČAKÁ NA TEBA PRÍLEŽITOSŤ V BRATISLAVE!

Lokalita Prešovský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Jakabová Katarína
Ref. Č. 23566

Máš ekonomické vzdelanie a chceš využívať svoju znalosť NEMČINY a ANGLIČTINY každý deň? Chceš svoje vedomosti uplatniť v prostredí medzinárodnej spoločnosti? Nemáš problém sa relokovať do Bratislavy? Ak si odpovedal áno, zašli nám svoje CV ešte dnes!

Tvojou náplňou práce bude:

  • zodpovednosť za efektívne spracovanie účtovných a iných finančných prípadov
  • identifikácia a riešenie pohľadávok a problémov klientov spoločnosti v súlade s internými predpismi
  • komunikácia s internými oddeleniami
  • práca v programe SAP
  • príprava reportov
  • denná komunikácia vnemeckom a anglickom jazyku

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • AKTÍVNU znalosť NEMECKÉHO jazyka a aspoň mierne pokročilú znalosť ANGLIČTINY
  • pokročilá znalosť Excelu
  • skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou
  • analytické zručnosti, orientácia na čísla
  • komunikatívnosť

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Junior | Invoice clerk