pripája sa...

Veterinary Territory Manager

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 600 EUR
Publikované 4 dňami
Kontakt Bartko Michal
Ref. Č. 3-13-31880

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii VETERINARY TERRITORY MANAGER.

Pracovná náplň:

  • Kontakt a starostlivosť o kľúčových zákazníkov
  • Prezentácia mových produktov zákazníkom
  • Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • Oficiálne zastupovanie spoločnosti na verejných podujatiach, aktívna účasť na kongresoch
  • Organizácia a vedenie seminárov a prezentácií
  • Monitorovanie trhu a konkurencie
  • Pravidelný reporting

Požiadavky

  • VŠ vzdelanie (veterinárske, farmaceutické, potravinárske)
  • Prax min. 3 roky na obdobnej pozícii
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • MS Office na používateľskej úrovni (Word, Excel, PowerPoint)
  • Skúsenosť vo veterinárskom segmente výhodou
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Ochota intenzívne cestovať vo zverenom regióne (východné a stredné Slovensko)
  • Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
  • Pozitivizmus a nekonfliktnosť
  • Obchodné a analytické myslenie
  • Orientácia na výsledok

  • Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
  • Služobné auto aj na súkromné účely, mobilný telefón, tablet
  • Ročný bonus

Obchod a marketing | Obchod | Farmacia | Medicinsky reprezentant | Manažér klúčových klientov | Obchodný zástupca | Akvizícia | B2B | FMCG | Sales representative