pripája sa...

VETERINARY TERRITORY MANAGER

Lokalita Košice
Publikované 23 dňami
Kontakt Domonkošová Diana
Ref. Č. 3-14-27120

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii VETERINARY TERRITORY MANAGER.

Pracovná náplň:

  • Kontakt a starostlivosť o kľúčových zákazníkov
  • Udržiavanie a rozvoj dlhodobých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi a príslušnými orgánmi
  • Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • Oficiálne zastupovanie spoločnosti na verejných podujatiach, aktívna účasť na kongresoch
  • Organizácia a vedenie seminárov a prezentácií
  • Monitorovanie trhu a konkurencie
  • Pravidelný reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie (veterinárske, farmaceutické alebo biologické)
  • Prax min. 2 roky na obdobnej pozícii
  • Znalosť anglického jazyka na plynulej úrovni
  • MS Office na pokročilej úrovni (Word, Excel, PowerPoint)
  • Skúsenosť vo veterinárskom segmente výhodou
  • Vodičský preukaz skupiny B – ochota cestovať vo zverenom regióne
  • Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
  • Obchodné a analytické myslenie
  • Orientácia na výsledok

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=farmacia-zdravotnicka-technika

Obchod a marketing | Farmacia | Obchod | Obchodný zástupca | Akvizícia | Sales representative