pripája sa...

VENDOR MANAGER S POĽSKÝM ALEBO NEMECKÝM JAZYKOM

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 21 dňami
Kontakt Fidrichová Veronika
Ref. Č. 1-13-25185

Usilujete sa o profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť ku zmenám v jednej z najvýznamnejších medzinárodných spoločností? A k tomu všetkému ovládate na plynulej úrovni nemecký, alebo poľský jazyk?

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti internetového obchodu rozširuje svoj tím zamestnancov a dáva tak JEDINEČNÚ ŠANCU načerpať nové skúsenosti a vedomosti!

Náplň práce:

  • Identifikovať príležitosti a oslovovať nových predajcov, analyzovať ich potenciál pre spoločnosť, predstaviť možnosti spolupráce
  • Poskytnúť poznatky a rady pre nových dodávateľov, byť obchodným poradcom, ktorý sa vie vysporiadať s rôznymi obchodnými profilmi
  • Poskytnúť technickú podporu pri integrácii ich portfólia výrobkov na platformu spoločnosti, oboznamovanie s internými nástrojmi a systémami
  • Zabezpečuje celý cyklus náboru nových predajcov, ktorí budú pracovať samostatne
  • Analyzovanie a kontrola plánu výkonnosti nových projektov
  • Prispievať k neustálemu zlepšovaniu procesov

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Ukončené VŠ ekonomického zamerania
  • Plynulá znalosť angličtiny je podmienkou a zároveň plynulá znalosť poľského ALEBO nemeckého jazyka
  • Minimálne 4 roky skúseností na pozícii v oblasti obchodu, kde ste sa stretli s priamym vyjednávaním, negociáciou
  • Vynikajúca písomné a ústne komunikačné zručnosti; byť schopný vysvetliť zložité pojmy jednoduchým spôsobom
  • Záujem o nové technológie
  • Pokročilé počítačové znalosti (Excel, Word, Outlook)

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Obchod a marketing | Obchod | Account manager | B2B | Sales analyst