pripája sa...

PRODUCTION MANAGER - STROJÁRENSKÁ KUSOVÁ VÝROBA

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 2 000 - 3 000 EUR/mes.
Publikované 22 dňami
Kontakt Kostura Tomáš
Ref. Č. 3-30-29734

Pre recht strojárov možnosť zaujímavej pozície PRODUCTION MANAGER - STROJÁRENSKÁ KUSOVÁ VÝROBA:

Náplň práce:

  • Riadenie výrobného procesu a koordinácia zváračov, montážnych pracovníkov
  • Plánovanie výroby,
  • Riadenie stratégie výrobného úseku
  • Definovanie požiadaviek na nevyhnutné zdroje (ľudské, materiálové, technické, časové a iné)
  • Zodpovednosť za plnenie výrobného plánu
  • Sledovanie výrobných KPI´s
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami najmä s oddelením technológie
  • Reporting

Požiadavky

  • Vysokoškolské vzdelanie strojárenského zamerania
  • Anglický jazyk – mierne pokročilý - výhoda, nie podmienka
  • Skúsenosti v oblasti vedenia ľudí vo výrobe min. 3 roky - kusová výroba, strojárenstvo
  • Zodpovednosť
  • Riadiace schopnosti

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Výroba | Supervízor | Manažér | Vedúci | Majster | 5S | ISO | Výroba | Zváranie | Production Manager