pripája sa...

Vedúci úseku vývoja SW

Lokalita Prešov
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 800 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Sviatko Mikuláš
Ref. Č. 3-10-32551

Popis Práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Vypracovaná, schválená, kontrolovaná stratégia a rozpočet úseku
  • plánovanie projektov (zdroje, náklady, čas, kvalita) v spolupráci s projektovými manažérmi - agilné riadenie zdrojov (interných/externých) vzhľadom na projekty prebiehajúce a plánované, dôraz na efektívne využívanie zdrojov interných/externých, riadenie dodávateľov
  • vývoj nových produktov, navrhovanie zlepšení
  • riadenie zamestnancov (výber, zaškoľovanie, KPI´s, hodnotenie, rozvoj)
  • optimalizácia procesov

Požiadavky

  • elektrotechnické vzdelanie výhodou
  • skúsenosti s vedením tímu pracovníkov výhodou
  • zodpovednosť, rozhodnosť, spoľahlivosť, výborné komunikačné a organizačné zručnosti
  • skusenosti s UML, Jira, Scrum
  • anglický jazyk (B2)

Benefity

13.ty plat/ ine bonusy

IT a telekomunikace | Manažment | Vývoj sw a analýza | Manažér | Prevadzkový manažér | Projektový manažér | Programátor / vývojář | UML | IT Manager