pripája sa...

VEDÚCI ÚDRŽBY PRE VSTREKOLISY

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Ringler Jaroslav
Ref. Č. 24108

Pracujete v automobilovom priemysle? Viete niečo o údržbe vstrekovacích foriem? Chcete sa posunúť na vedúcu pozíciu? Potom práve Vám ponúkame pracovnú príležitosť na pozícii VEDÚCI ÚDRŽBY PRE VSTREKOLISY.

Náplňou práce uchádzača bude:

  • Údržba vstrekovacích foriem
  • Plán údržby a kontrola nástrojov
  • Vedenie ľudí
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Príprava a kontrola technologických postupov

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Aspoň dvojročná prax na obdobnej pozícii
  • Plynulá znalosť anglického jazyka
  • Znalosti technickej dokumentácie
  • Skúsenosti z oblasti vstrekovacích foriem
  • Komunikatívny, zodpovedný s dobrým logickým myslením

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Logistika | Strojárstvo | Technik | Technológ | Inžinier | Nástroje | Tool-maker