pripája sa...

Vedúci údržby

Lokalita Nové Mesto nad Váhom
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 000 EUR
Publikované 12 dňami
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-31302

Hľadáme skúseného vedúceho údržby do Nového mesta nad Váhom.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovednosť za údržbu a technický stav strojového parku a technológií
  • Zodpovednosť za plánovanie a vykonávanie preventívnej údržby v úzkej spolupráci s plánovaním výroby
  • Navrhovanie riešení vedúcich k zlepšovaniu technického stavu strojov a budov
  • Vedenie oddelenia údržby
  • Príprava rozpočtu a sledovanie efektívneho využívania
  • Spolupráca s externými spoločnosťami ohľadom zabezpečenia odborných prác, dopytovanie náhradných dielov, vyhodnocovanie cenových ponúk

Požiadavky

  • Technické vzdelanie
  • Skúsenosti na vedúcej pozícii v oblasti údržby
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Komunikačné zručnosti
  • Proaktívny a pozitívny prístup k riešeniu problémov

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Vedúci | Manažér | Supervízor | Údržba | Lean | TPM | Service Manager