pripája sa...

VEDÚCI ÚDRŽBY

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 23 dňami
Kontakt Záhumenská Zuzana
Ref. Č. 3-21-29384

Pre nášho klientam, ktorým je úspešná medzinárodná spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu : VEDÚCI ÚDRŽBY

Náplňou práce uchádzača bude:

  • Rozdelenie a organizácia práce na zverenom úseku
  • Kontrola kvality vykonaných prác na oddelení údržby
  • Hodnotenie, vedenie a motivovanie podriadených pracovníkov
  • Vyhodnocovanie rizík a návrhy na optimalizácie v rámci údržby
  • Vypracovanie prevádzkovej dokumentácie pre chod údržby
  • Účasť na rozvoji technologických zariadení
  • Reporting

Požiadavky

Požadujeme:

SŠ/VŠ - technické zameranie
  • Minimálne trojročná prax vo výrobe na obdobnej pozícii v údržbe- PODMIENKOU
  • Skúsenosti s riadením ľudí
  • Aktívny anglický jazyk
  • Znalosť maďarského jazyka - VÝHODA
  • Vodičský preukaz typu B
  • Znalosť potrebnej legislatívy (BOZP, Zákonník práce)
  • MS Office
  • Asertivita
  • Samostatnosť
  • Technické myslenie
  • Komunikačné schopnosti

Benefity

  • Zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • Možnosť profesijného rastu

Výroba a prevádzka | Engineering | Strojárstvo | Elektrotechnika | Elektronika | Technik | Elektrikár / elektromechanik | Údržba | Technický | Maintenance worker