pripája sa...

VEDÚCÍ ÚČTOVNÉHO ODDELENIA

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 600 - 1 800 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 22703

Poradenská spoločnosť, ktorá zastrešuje spracovanie miezd, audit a účtovnictvo pre svojich stabilných klientov, hľadá kandidáta na pozíciu VEDÚCÍ ÚČTOVNÉHO ODDELENIA.

Náplň práce:

  • Vedenie účtovnej agendy pre 15-20 klientov (výroba, služby, priemysel atď)
  • Delegovanie úloh vrámci tímu účtovníkov (7-9 členov)
  • Zodpovednosť a dohľad nad účtovnou závierkou a finančnými výkazmi
  • Kontrola a účtovanie náročnejších účtovných operácií
  • Účasť na manažérskych meetingoch
  • Zodpovednosť za klientské vzťahy, získavanie nových klientov

Požiadavky

Hľadáme:
  • Kandidáta, ktorý má výbornú znalosť slovenských účtovných štandardov
  • Potenciál viesť tím, ideálne skúsenosti s vedením menšieho tímu
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • Dobrú znalosť MS Excel
  • Proaktívnu osobnosť, orientovanú na detail

Spoločnosť ponúka rodinné prostredie, vyvážený pracovný čas, bohatý odmeňovací systém a mnoho iného.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Manažment | Manažér | Účtovník | Komplexný | Hlavný | Hlavná kniha |