pripája sa...

VEDÚCI SKLADU

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Ringler Jaroslav
Ref. Č. 1-13-24687

Využite príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti prevádzkujúcej predajne s nábytkom na pracovnej pozícii VEDÚCI SKLADU.

Pracovná náplň:

  • Vedenie oddelenia skladu
  • Vedenie pracovníkov a prerozdelenie prác
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Kontrola zásob na sklade

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Aspoň 3 ročnú skúsenosť so skladom
  • Predchádzajúce skúsenosti s vedením ľudí
  • Skúsenosti s inováciami
  • Pokročilá znalosť práce s PC predovšetkým MS Excel
  • Silné organizačné a komunikačné zručnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Obchod a marketing | Výroba a prevádzka | Engineering | Obchod | Logistika | Logista | Vedúci | Zákazník | Sklad | Dodávateľ | Store Foreman