pripája sa...

VEDÚCI PREVÁDZKY - SPRACOVANIE PLASTOV - NOVÁ PREVÁDZKA

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Blehová Radka
Ref. Č. 2-30-30150

Náš klient v oblasti spracovania, recyklácie plastov Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii VEDÚCI PREVÁDZKY:

Náplň práce:

  • Každodenné zabezpečenie plynulého chodu výroby
  • Kontrola kvality výroby, kontrola materiálu
  • Každodenné zabezpečenie logistiky, koordinácia dovozu a odvozu materiálov
  • Vedenie tímu ľudí, ich zaškolovanie (team do 10 Z)
  • Hodnotenie a motivácia zamestnancov
  • Kontrola a evidencia dochádzky, plánovanie zmien, príprava podkladov pre mzdy
  • Spolupráca pri návrhoch technologických postupov
  • Návrhy na riešenie údržby strojov a zariadení, plánovanie údržby a servisu
  • Evidencia náhradných častí a evidencia skladových zásob
  • Zodpovednosť za BOZP a PO
  • Vedenie prevádzkového denníka

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
  • Prax na obdobnej pozícií min. 3 roky
  • Znalosť anglického jazyka výhodou
  • Znalosť MS Office
  • Skúsenosti s vedením ľudí
  • Práca na 1 zmenu
  • Technické myslenie
  • Organizačné schopnosti
  • Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
  • Znalosť v oblasti odpadového hospodárstva výhodou

Benefity

služobný automobil

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Výroba | Majster | Supervízor | Plasty | Operation Manager